PlayStone

office@eu.org.ua

Наш E-mail

пн-пт: 9:00 - 17:30

сб,нд: вихідний

Підприємства Сумської, Харківської та Чернігівської областей можуть взяти участь у новому міжнародному проєкті «Power Up»

Підприємства Сумської, Харківської та Чернігівської областей можуть взяти участь у новому міжнародному проєкті «Power Up» 12.09.2023

Головна мета реалізації цього грантового конкурсу, який стартував 6 вересня - надати більше енергетичної незалежності для українського бізнесу.

 

На закупівлю енергоощадного обладнання 10 підприємств Сумщини, Харківщини та Чернігівщини, які постраждали від війни, зможуть отримати гранти у розмірі 1 млн гривень. Реалізація проєкту триватиме від 1 до 2,5 місяців.

 

До участі можуть бути прийняті підприємства, які мають документальне підтвердження шкоди, отриманої від бойових дій, або підтвердження зменшення рівня виробництва через війну.

Отримати грантові кошти мають шанс підприємства господарської сфери (які включають товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю, повні товариства та акціонерні товариства), а також комунальні підприємства.

 

Проєкт впроваджує фонд Східна Європа в рамках програми «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», яка реалізується за ініціативи Deutsche Gesellschaft für In.

 

Подати заявку для участі необхідно до 20 вересня 2023 року за посиланням.