PlayStone

office@eu.org.ua

Наш E-mail

пн-пт: 9:00 - 17:30

сб,нд: вихідний

Україна отримала першу партію техніки, відправлену в рамках кампанії за сприяння Європейської комісії

Україна отримала першу партію техніки, відправлену в рамках кампанії за сприяння Європейської комісії 10.09.2023

Понад 1 000 одиниць ноутбуків, планшетів та телефонів надійшло в Україну за сприяння Європейської асоціації DIGITALEUROPE сумісно із Європейською комісією та за підтримки Мінцифри України.

 

Постачання техніки відбулося в рамках першого етапу кампанії Laptops For Ukraine завдяки Механізму цивільного захисту ЄС.

 

Надану техніку отримають студенти, лікарні, постраждалі від війни державні установи, а також регіони, що потребують технічної підтримки.

 

Лише за перший рік повномасштабного вторгнення окупанти знищили 15% від усієї української інтернет-інфраструктури. Через бойові дії було зруйновано 500 лікарень, а понад 6 млн дітей не можуть продовжувати навчання.

 

Кампанія Laptops for Ukraine («Ноутбуки для України»), яка передбачає передачу понад 50 000 одиниць техніки, стартувала 1 грудня 2022 року.

 

Основна мета програми, що реалізується за підтримки Європейської комісії, Мінцифри України та DIGITALEUROPE - це забезпечити якісний доступ до інтернету для шкіл, лікарень і державних установ.

 

Перша партія техніки була направлена до Міністерства охорони здоров’я, а саме до комунального закладу «Обласний комплексний центр надання соціальних послуг» Вінницької області та Благодійного фонду «Місто Добра».