PlayStone

office@eu.org.ua

Наш E-mail

пн-пт: 9:00 - 17:30

сб,нд: вихідний

Україна та Словаччина налагодять співробітництво у підготовці спільних проєктів для програм ЄС

Україна та Словаччина налагодять співробітництво у підготовці спільних проєктів для програм ЄС 01.06.2023

Меморандум щодо співробітництва між двома країнами 31 травня підписали Віце-прем’єр-міністерка з питань Плану відновлення й стійкості та використання європейських фондів Лівія Вашакова, Міністр інвестицій, регіонального розвитку та інформатизації Петер Балік та Віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.

 

Домовленість передбачає налагодження ефективного співробітництва у програмах ЄС, зокрема і на багаторічну фінансову перспективу впродовж періоду із 2021 по 2027 роки. Словаччина стала першою країною, із якою Україна уклала подібний меморандум.

 

Меморандумом також передбачено формування спільної між Україною та Словаччиною робочої групи в межах Змішаної Комісії. Її представники займатимуться економічним, промисловим і науково-технічним співробітництвом та роботою над спільними проєктами.

 

Очолюватиме Комісію зі співробітництва між Україною та Словаччиною буде Віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.