PlayStone

office@eu.org.ua

Наш E-mail

пн-пт: 9:00 - 17:30

сб,нд: вихідний

Україна отримала від уряду Данії 15 інклюзивних автомобілів для допомоги постраждалим від гендерно зумовленого насильства

Україна отримала від уряду Данії 15 інклюзивних автомобілів для допомоги постраждалим від гендерно зумовленого насильства 24.05.2023

Передача автомобілів, наданих урядом Данії, відбулася за участі Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Ці транспортні засоби допомагатимуть у підтримці українців з інвалідністю, а також постраждалих від гендерно зумовленого і домашнього насильства.

 

Завдяки цим автівкам мобільні бригади соціально-психологічної допомоги UNFPA надаватимуть допомогу постраждалим у 13 регіонах країни.

 

В Україні перші мобільні бригади соціально-психологічної допомоги з’явилися ще у квітні 2022 року у відповідь на початок повномасштабного вторгнення. Наразі в Україні працює понад 100 таких бригад.

 

Окрім безпосередньо допомоги постраждалим від насильства такі мобільні бригади займаються і інформаційно-просвітницькою діяльністю.

 

Вони розповсюджують інформацію про варіанти підтримки, права постраждалих та доступні послуги. Станом на травень цього року такі команди надали понад 100 тисяч послуг із інформування населення.