PlayStone

office@eu.org.ua

Наш E-mail

пн-пт: 9:00 - 17:30

сб,нд: вихідний

Постраждалі від насильства, пов’язаного із війною, можуть отримати психологічну допомогу на платформі «Аврора»

Постраждалі від насильства, пов’язаного із війною, можуть отримати психологічну допомогу на платформі «Аврора» 23.05.2023

На цій спеціалізованій анонімній платформі працюють кваліфіковані психологи-спеціалісти, які мають досвід роботи із травмами та застосовують високоефективний інструмент роботи з травматичними випадками - EMDR-терапію.

 

Сайт https://avrora-help.org.ua/ створила волонтерська компанія SoftServe в рамках корпоративної pro bono програми OpenTech. Проєкт реалізується Фондом ООН у галузі народонаселення, UNFPA за сприяння Офісу Віцепрем'єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Урядової уповноваженої з питань гендерної політики та за підтримки Уряду Великої Британії. 

 

Для того, щоб отримати безкоштовну анонімну допомогу, необхідно пройти реєстрацію на сайті, вибрати спеціалістку/спеціаліста та пройти до 15 безкоштовних сесій або консультацій.

 

Для захисту здоров’я, зокрема і репродуктивного, а також захисту прав, на порталі працюють гінекологи, юристи та адвокати, які також надають необхідні консультації.

 

Усі консультації проходять анонімно у телефонному режиму або онлайн у зручний для вас час, а особиста інформація не зберігається. Наразі порталом вже скористалося 175 українців.