PlayStone

office@eu.org.ua

Наш E-mail

пн-пт: 9:00 - 17:30

сб,нд: вихідний

Медики з України проходитимуть навчання у Польщі

Медики з України проходитимуть навчання у Польщі 25.01.2023

Під час проходження навчання українські лікарі отримають навички із аеромедичної евакуації та надання медичної допомоги військовим та цивільним із серйозними опіками.

 

У навчанні братимуть участь лікарі з Українського науково-практичного центру екстреної медицини та медицини катастроф МОЗ, Одещини, Черкащини, Львівщини, Київщини та Івано-Франківщини (ЦЕМД).

 

Обмін досвідом між польськими та українськими лікарями проходитиме завдяки ініціативі та домовленостям перших леді України та Польщі Олени Зеленської та Агати Корнґаузер-Дуди. 

 

У проведенні навчання візьмуть участь представники Міністерства охорони здоров’я Польщі, Бюро національної безпеки Польщі, представники центру медичної авіаційної служби та Міністерства охорони здоров’я України. 

 

У грудні минулого року інша група медиків проходила навчання на авіаційно-рятувальній базі у Варшаві. Там під час курсу вони отримували навички щодо евакуації поранених повітрям. Теорію та практику викладали медичні інструктори та інструктори з льотної підготовки, які щоденно проводять навчання персоналу медичної авіаційної служби Польщі.