PlayStone

office@eu.org.ua

Наш E-mail

пн-пт: 9:00 - 17:30

сб,нд: вихідний

Вчені з України отримають можливість виграти гранти солідарності від Європейської організації молекулярної біології

Вчені з України отримають можливість виграти гранти солідарності від Європейської організації молекулярної біології 24.01.2023

Ініціатором гранту солідарності виступає професійна організація EMBO (European Molecular Biology Organization), яка сприяє проведенню біологічних досліджень та забезпеченню міжнародного обміну науковців.

 

Отримати грант в рамках конкурсу зможуть дослідники, які починають, продовжують або закінчують свою докторську дисертацію, а також постдокторські дослідники. Також кошти можуть бути надані для дослідницького перебування вчених на рівні професорів і керівників груп.

 

Для участі у конкурсі кандидати мають бути зареєстровані в університеті країни, у якій наразі відбувається збройний конфлікт та мати підтверджений статус біженця.

 

Кандидати мають проводити дослідження в одній із предметних областей EMBO, зокрема у дослідженні механізмів життєдіяльності на всіх рівнях (як молекул, так і організмів та екосистем) у країнах-членах EMBC зі зростаючим статусом участі (у Хорватії, Чеській Республіці, Естонії, Греції, Угорщині, Італії, Литві, Люксембурзі, Польщі, Словенії та Туреччині).

 

Подати заявку можна до 15 лютого 2023 року на сайті.