PlayStone

office@eu.org.ua

Наш E-mail

пн-пт: 9:00 - 17:30

сб,нд: вихідний

Данія візьме участь у відновленні української інфраструктури

Данія візьме участь у відновленні української інфраструктури 23.01.2023

Про наміри влади Данії взяти участь у відновленні української інфраструктури стало відомо в рамках зустрічі делегацій на чолі Віце-прем’єр-міністра із відновлення України – Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова та Міністра у справах міжнародного розвитку та глобальної кліматичної політики Данії Дена Йоренсена.

 

Наразі формується спільний Керівний комітет, який розроблятиме стратегічні рекомендації щодо партнерства, а також майбутні напрямки співпраці сумісно із Міністерством відновлення.

 

Від початку війни Данія надала Україні 565 мільйонів євро військової допомоги та 192 млн євро цивільної допомоги. Торік Прем'єр-міністр Данії Метте Фредеріксен під час зустрічі із Президентом України Володимиром Зеленським домовились надати допомогу у відновленні Миколаєва.

 

Наразі місто вже отримало екскаватори, самоскиди та навантажувачі, а також будівельні матеріали для проведення відбудови.

 

Також з липня 2022 року Миколаївщина отримала від данських компаній Aarsleff, Grundfos та Данського державно-приватного партнерства 16 насосів та інше обладнання для відновлення критичної інфраструктури водопостачання.