PlayStone

office@eu.org.ua

Наш E-mail

пн-пт: 9:00 - 17:30

сб,нд: вихідний

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН сумісно із ЄС запроваджують нову грантову програму для фермерів заходу України

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН сумісно із ЄС запроваджують нову грантову програму для фермерів заходу України 31.12.2022

Грантова програма діятиме для мікро- та малих агровиробників Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей.

 

Участь у програмі зможуть взяти виробники географічних зазначень «Гуцульська овеча бриндзя», «Гуцульська коров’яча бриндза», «Мед Закарпаття» і малі винороби із Закарпатської області; виробники ягід, овочей та продуктів аквакультури зі Львівщини, виробники географічних зазначень «Гуцульська овеча бриндзя», «Гуцульська коров’яча бриндза» із Івано-Франківської та Чернівецької області.

 

Подати свої заявки учасники зможуть вже у січні 2023-го. Також вони зможуть отримати допомогу від представників ФАО у підготовці бізнес-планів та практичні рекомендації щодо заповнення заявки для отримання грантів через Державний аграрний реєстр.