PlayStone

office@eu.org.ua

Наш E-mail

пн-пт: 9:00 - 17:30

сб,нд: вихідний

Польща надала фінансову підтримку Україні у розмірі 9 млрд доларів або 40 млрд злотих

Польща надала фінансову підтримку Україні у розмірі 9 млрд доларів або 40 млрд злотих 20.12.2022

За інформацією місцевого видання «Rzeczpospolita», впродовж перших трьох місяців після початку повномасштабного вторгнення Польща надала Україні приблизно 10 млрд злотих або 2,2 млрд доларів.

 

Загальна військова допомога, яку отримала Україна від Польщі починаючи із 24 лютого, становить 8,5 млрд злотих або 1,9 млрд доларів.

 

У допомозі з українськими біженцями взяло участь 77% жителів Польщі. 7% польських громадян розміщували біженців у своїх домівках.

 

Для підтримки українців, яким довелося виїхати через війну, у березні польська влада дозволила громадянам України легально перебувати на території країни протягом 18 місяців. Цей дозвіл розповсюджувався на дітей, які народилися після в'їзду українців до Польщі.

 

За даними польської прикордонної служби, від початку повномасштабного вторгнення до Польщі в’їхало понад 8,5 млн українців, з яких виїхало назад 6,6 млн.

 

Спеціальні ідентифікаційні номери (PESEL), які дозволяють українцям влаштовуватися на роботу, здобувати освіту та отримувати соціальну допомогу на території Польщі, наразі отримало близько 1,2 млн українців.