PlayStone

office@eu.org.ua

Наш E-mail

пн-пт: 9:00 - 17:30

сб,нд: вихідний

Працівники сфери освіти можуть взяти участь в онлайн-інтенсиві «Digital Labs: освітяни» за участі провідних експертів із ЄС

Працівники сфери освіти можуть взяти участь в онлайн-інтенсиві «Digital Labs: освітяни» за участі провідних експертів із ЄС 21.06.2022

Онлайн-лабораторія «Digital Labs» проводить онлайн-інтенсиви для освітян, які хочуть отримати корисну інформацію для розв’язання своїх нагальних потреб від експертів із Європейського Союзу.

 

Організатор події «House of Europe» повідомляє про нові конкурси для онлайн-лабораторій кілька разів на рік на своєму сайті (підпишіться на розсилку) або у соціальних мережах.

Інтенсив триває 9 днів, одночасно у події можуть брати участь до 10 учасників, щоб кожен зміг отримати персональні поради від ментора. Автори найкращих проєктів зможуть отримати до 500 євро на професійний розвиток. 


Переглянути інструкції для учасників конкурсу Digital Labs для викладачів соціально-гуманітарних наук зі Східної України можна за посиланням.

Інструкції для учасників конкурсу Digital Labs для викладачів точних та природничих наук доступні за посиланням.

 

Якщо виникли запитання, звертайтеся на поштову скриньку kateryna.alymova@houseofeurope.org.ua (Катерина Алимова, гранти на переклад, Digital Labs та міжнародні резиденції).

 

Докладніше про захід тут.