PlayStone

office@eu.org.ua

Наш E-mail

пн-пт: 9:00 - 17:30

сб,нд: вихідний

В Україні шість компаній змогли отримати гранти ЄБРР та ЄС для підвищення кліматичної стійкості

В Україні шість компаній змогли отримати гранти ЄБРР та ЄС для підвищення кліматичної стійкості 23.09.2021

Українські компанії, які впроваджують нові способи для підвищення кліматичної стійкості, матимуть змогу отримати гранти від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейського Союзу.

 

Наразі шість компаній з України змогли отримати кліматичні інноваційні ваучери. За допомогою наданих коштів ці організації матимуть змогу покрити 75% витрат (до 50 тис. євро та без ПДВ) на впровадження інноваційних рішень та технологій, які будуть використані для боротьби із кліматичними змінами. В межах України вже було отримано ваучерів на загальну суму 1 млн євро.

 

Переможцями конкурсу стали наступні компанії: «Зе Гуд Пластик Компані» (займається переробленням пластикових відходів), архітектурна студія «Екодар», «Лабораторія перспективних ракетних двигунів» (займається впровадженням ракетно-космічних технологій), виробник дріжджів «Ензим», інженерна фірма «Домініон», а також компанія «Віва Вікторія». Надані кошти будуть залучені для використання сільськогосподарських дронів та «доброго пластику», створення будинків із конопель тощо.