PlayStone

office@eu.org.ua

Наш E-mail

пн-пт: 9:00 - 17:30

сб,нд: вихідний

У громадах кількість центрів надання адміністративних послуг збільшилася втричі

У громадах кількість центрів надання адміністративних послуг збільшилася втричі 19.08.2021

У порівнянні з I кварталом 2020 року кількість центрів надання адмінпослуг при органах місцевого самоврядування збільшилася на 323%. Сьогодні в рамках реформи децентралізації нові ЦНАПи створюються при органах місцевого самоврядування та проходять процедуру ліквідації при районних державних адміністраціях.

 

Міністерство цифрової трансформації України планує збільшити кількість ЦНАПів до 3,5 тис. Всього кількість ЦНАПів, утворених органами місцевого самоврядування, зросла із 707 до 2281. При цьому 223 відкрилися в рамках програми трансформації ЦНАПів.

 

Сьогодні адмінпослуги для жителів міст-мільйонників, а також мешканців невеликих сіл та селищ надаються у 104 територіальних підрозділах, 936 центрах, 1217 віддалених робочих місцях та 24 мобільних ЦНАП. Органи місцевого самоврядування в рамках ліквідації ЦНАП при райдержадміністраціях впровадили нові ЦНАПи у 22-х областях України, окрім Запорізької та Одеської. Тут нові ЦНАПи планують створити до кінця цього року. Трансформація ЦНАП стала можливою завдяки експертній підтримці SURGe, що фінансується Урядом Канади, а також Програмі ULEAD з Європою.