PlayStone

office@eu.org.ua

Наш E-mail

пн-пт: 9:00 - 17:30

сб,нд: вихідний

В Україні сформували 1000 середньострокових планів з метою підвищення енергоефективності будівель, які підпорядковані ОДА

В Україні сформували 1000 середньострокових планів з метою підвищення енергоефективності будівель, які підпорядковані ОДА 16.08.2021

В рамках формування Національної бази даних енергетичних та експлуатаційних характеристик будівель в Україні 12 регіонів вже встигли розробити та оприлюднити 1000 середньострокових планів з метою впровадження заходів із енергоефективності. Зокрема це стосується адмінбудівель, лікарень, шкіл, садочків тощо. Таку інформацію надає Міністерство розвитку громад та територій України.

 

Робота над формуванням Національної бази даних енергетичних та експлуатаційних характеристик будівель розпочалося у 2020 році завдяки ініціативі Мінрегіону. Також проєкт отримав підтримку від міжнародної технічної допомоги «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

 

До спеціальних баз в рамках проєкту організатори залучили 24 обласні державні адміністрації, а також внесли та перевірили понад 600 тис. технічних показників. Окрім цього були сформовані та надані у публічному доступі рейтинги енергоефективності будівель обласних бюджетних установ. Ці рейтинги постійно проходять редагування та оновлення.