PlayStone

office@eu.org.ua

Наш E-mail

пн-пт: 9:00 - 17:30

сб,нд: вихідний

В Україні запроваджують розвиток цифрової економіки завдяки «Дія.City»

В Україні запроваджують розвиток цифрової економіки завдяки «Дія.City» 12.08.2021

Відповідний закон, який передбачає спеціальний правовий режим для ІТ-сфери під назвою «Дія.City», підписав президент України Володимир Зеленський 11 серпня 2021 року.

 

«Дія.City» являє собою віртуальну вільну економічну зону для IT-спеціалістів, яка матиме спеціальний податковий та правовий режим.

 

В рамках закону статус резидента «Дія.City» можуть отримати ті компанії, які працюють в IT-сфері (окрім азартних ігор), а також стартапи, для яких передбачена спрощена процедура реєстрації.

 

Резиденти «Дія.City» зможуть платити 5% замість 18% податку на прибуток фізичних осіб, 1,5% військового збору, а також корпоративний податок на вибір: 18% від прибутку або 9% на виведений капітал.

 

Відповідно до нового закону, держава зобов’язується гарантувати ІТ-індустрії незмінні умови впродовж наступних 25 років. Окрім цього встановлюється заборона на примусовий перехід юридичних осіб до статусу резидента «Дія.City».

 

Законопроєкт щодо «Дія.City», який Верховна Рада остаточно ухвалила 15 липня 2021 року, набуває чинності на наступний день після публікації.