PlayStone

office@eu.org.ua

Наш E-mail

пн-пт: 9:00 - 17:30

сб,нд: вихідний

В Україні створять Реєстр кваліфікацій

В Україні створять Реєстр кваліфікацій 17.06.2021

Такий електронний ресурс стане інформаційною платформою для майбутніх кваліфікаційних центрів, які будуть присвоювати кваліфікації на базі самоосвіти. У Реєстрі будуть знаходитися документи про наявність кваліфікації у тих чи інших працівників, тобто цим ресурсом зможуть користуватися роботодавці. Постанова «Про затвердження Положення про Реєстр кваліфікацій», розроблена Національним агентством кваліфікацій та внесена на розгляд Міністерством освіти й науки України, була ухвалена Кабінетом Міністрів під час засідання 16 червня 2021 року.
 

На базі кваліфікаційних центрів будуть здійснюватися оцінювання результатів навчання осіб, які здобули знання за допомогою неформального навчання чи інформальної освіти. Також за допомогою цих центрів можна буде отримувати признання професійних кваліфікацій, які були здобуті в інших країнах.
 

На першому етапі реалізації проєкту у Реєстрі будуть доступні дані про акредитовані кваліфікаційні центри, документи, що підтверджують присвоєння кваліфікації, перелік професійних стандартів тощо. В кінці 2020-го року Реєстр кваліфікацій був запущений у Beta-версії, станом на сьогодні він вже готовий до повноцінного запуску.