PlayStone

office@eu.org.ua

Наш E-mail

пн-пт: 9:00 - 17:30

сб,нд: вихідний

Уряд України, ЄБРР, ACC та USAID сприятимуть створенню Національної біржі із торгівлі капіталом і товарами

Уряд України, ЄБРР, ACC та USAID сприятимуть створенню Національної біржі із торгівлі капіталом і товарами 08.06.2021

Відповідний меморандум було підписано за участю Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля 8 червня 2021 року. Цей документ визначає взаєморозуміння між українським Урядом, Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), Американською торговельною палатою (АСС) та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та сприяє створенню Національної біржі з торгівлі капіталом і товарами.
 

Денис Шмигаль під час підписання меморандуму наголосив, що цей документ - перший крок до створення повноцінного Фондового ринку в Україні. До складу Національної біржі NEXT-UA будуть входити такі структурні одиниці як компанія з фінансової інфраструктури (депозитарій, розрахунково-кліринговий центр та торговий репозиторій), Універсальна торгова біржа, Арбітражний центр, Консультативна рада та Бюро зв’язків з інвесторами.
 

Наразі Уряд ставить перед собою амбітні цілі зробити Україну однією із лідерів в сфері торгівлі товарами серед країн Європи. За допомогою ринку капіталу і товарного ринку викоріниться корупція, будуть встановлені прозорі правила ринку торгівлі, а ціни стануть більш вигідними.