ЄС: зрозуміло про важливе – у Черкасах відбудеться тренінг для медіа
12.03.2025
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує журналістів та представників медіа взяти участь у дводенному тренінгу «ЄС: зрозуміло про важливе. Черкаси», який проходитиме 27-28 березня 2025 року у Черкасах у форматі офлайн.
Цей освітній захід покликаний поглибити знання учасників про Європейський Союз та його співпрацю з Україною. У рамках програми вони зможуть:
- особисто поспілкуватися з пані Послом ЄС в Україні Катаріною Матерновою;
- детально розібратися у процесі євроінтеграції України, викликах та можливостях на цьому шляху;
- зрозуміти принципи функціонування ЄС: як ухвалюються рішення, які інституції відіграють ключову роль та які цінності лежать в основі об’єднання;
- дізнатися більше про підтримку України з боку ЄС у політичній, економічній та гуманітарній сферах;
- побачити на власні очі проєкти, реалізовані за підтримки ЄС у Черкаській області.
Серед спікерів заходу – представники європейських інституцій, провідні експерти з євроінтеграції та високопосадовці ЄС.
Реєстрація відкрита до 19 березня 2025 року 20:00 за київським часом за посиланням.