Майже всі українські бізнеси повністю або частково готові до роботи з ЄС
22.10.2024
За результатами опитування серед членських компаній Європейської Бізнес Асоціації (EBA), 95% українського бізнесу частково або повністю готові до роботи за європейськими вимогами.
Про повну готовність до роботи відповідно до вимог ЄС повідомили 31% компаній, здебільшого готові 38% опитаних, 26% повідомили про часткову готовність.
Водночас про неготовність працювати відповідно до європейських норм та стандартів повідомили 5% компаній.
44% учасників опитування повідомили про високий рівень обізнаності про правила і вимоги від ринку ЄС, про середній рівень повідомили 35%, про рівень нижчий від середнього - 11%, про обізнаність на початковому рівні повідомило 11% учасників.
71% опитаних вважають, що євроінтеграційний рух України вплине на їх бізнес позитивним чином, 21% не відчуватимуть жодного впливу, 8% вважає, що це вплине на їх діяльність негативно.
Слід відзначити, що 83% компаній готові брати участь у формуванні переговорної стратегії України щодо її вступу до Європейського Союзу.
Докладніше про результати опитування можна дізнатися тут.