PlayStone

office@eu.org.ua

Наш E-mail

пн-пт: 9:00 - 17:30

сб,нд: вихідний

Українська поліція та Служба із надзвичайних ситуацій може отримати грантові кошти за сприяння ЄС на облаштування простору для дітей у своїх приміщеннях

Українська поліція та Служба із надзвичайних ситуацій може отримати грантові кошти за сприяння ЄС на облаштування простору для дітей у своїх приміщеннях 26.02.2024

«Зелені» кімнати у підрозділах поліції та класи безпеки в приміщеннях Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) будуть створюватися на грантові кошти в рамках програми розвитку ООН (ПРООН).

 

«Зеленими кімнатами» у поліції стануть спеціально облаштовані приміщення, де налагоджувати зв’язок із дітьми будуть представники поліції та психологи.

 

Такі кімнати необхідні для роботи із дітьми, які стали жертвами або свідками насилля, а також є порушниками закону або подають заявки щодо скоєння злочинів.

 

Класи безпеки являють собою приміщення, в яких діти та підлітки отримуватимуть знання щодо безпечного середовища, зокрема правил пожежної та мінної безпеки, а також базові навички цивільного захисту.

 

У конкурсі для залучення грантів можуть взяти участь  громадські і благодійні організації, які працюють у Чернігівській та Дніпропетровській областях.

 

Гранти надаються в рамках проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні». Подати заявку можна до 1 березня 2024 року за посиланням.